Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
company logo

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Grundtvig - Uczenie sie przez całe życie

Od września 2011 do lipca 2013 roku Towarzystwo Miłośników Kujaw w Radziejowie będzie realizować unijny program Grundtvig – Uczenie się przez całe życie. Projekt nosi tytuł „Multimedia e-platform for democratic language learning” i jest kontynuacją projektu realizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie. Projekt realizowany przez radziejowskie gimnazjum dwukrotnie został nagrodzony przez Komisję Europejską odznaką Language Label . Żaden inny projekt nie zdobył, aż dwóch nagród od początku istnienia programu Lifelong Learning.

Głównym celem projektu jest aktywizacja językowa dorosłych poprzez wyposażenie ich w narzędzia językowe  przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania, takich jak platforma edukacyjna, do której słuchacze mają dostęp poprzez Internet. Aktualnie grupa 22 osób uczestniczy w zajęciach językowych z j. angielskiego i informatyki.  Dodatkowo platforma zostanie wyposażona w kursy  j. francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego, do których  pełny dostęp będzie możliwy po zakończeniu projektu.  Członkowie Towarzystwa Miłośników Kujaw wezmą udział w tworzeniu, aż 3 kursów językowych tj. angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego.  Pozostałe kursy będą tworzone przez organizacje z Włoch, Rumunii, Portugalii, Turcji, Austrii, Chorwację. W ramach projektu najbardziej zaangażowani i najpilniejsi  słuchacze będą mogli uczestniczyć w zagranicznych wyjazdach roboczych, podczas których omawiane będą kolejne etapy projektu.

Mamy nadzieję, że współpraca z podobnymi instytucjami na świecie okaże się cennym doświadczeniem dla naszej społeczności lokalnej.

 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Ultra Web Template  Valid XHTML and CSS.